MIL Club SPINNING®

Spinning®

SPINNING® je energeticky účinné skupinové cvičení na stacionárních kolech, které spojuje hudbu, motivaci a představivost do jednoho celku s přesně dávkovaným tréninkem. Tento originální cyklistický program nabízí fyzické a psychické prvky sportovního tréninku lidem každého věku a úrovně zdatnosti.

SPINNING® program kombinuje trénink podle srdeční frekvence s pěti styly jízdy a nabízí tak účastníkům neopakovatelný způsob cvičení. Johnny vytvořil SPINNING® program s vědomím, že každý má při tréninku jiné potřeby a cíle. Jízda každého účastníka plně odpovídá jeho individuálním fyzickým předpokladům.

SPINNING® program nabízí více než 30 000 autorizovaných center pod vedením 180 000 certifikovaných instruktorů ve 120 zemích světa. Díky přesným licenčním pravidlům a důslednému dodržování tréninkových metod můžete zažít stejně kvalitní SPINNING® lekci na Floridě, v Itálii, Německu, Singapuru, Jižní Africe nebo v České republice.

SPINNING® smí nabízet pouze autorizovaná centra, kde jednotlivé lekce vedou lektoři s certifikátem "Johnny G. SPINNING® Instructor" (J.G.S.I.). Jen to je pro Vás zárukou zachování původních, účinných a bezpečných principů SPINNING® programu.Historie

Johnny G.

Jonathan Goldberg, známý pod přezdívkou  Johnny G, je ultra-maratonským cyklistou světové úrovně, který v polovině 80. let vytvořil SPINNING® program, do kterého vložil své zkušenosti těžce získané tvrdým tréninkem při přípravě na RAAM (Race Across America), ultramaratonský cyklistický závod měřící více než 4000 km. Johnny trénoval 60-80 hodin týdně, v pouštním horku, mrazivém dešti a úplně sám, často u něj docházelo k přetrénování. Nikdo z Johnnyho známých, terapeutů či vrcholových sportovců mu nedokázal poradit, jak trénovat na výkon, který trvá více než 200 hodin. Johnny se RAAM zúčastnil celkem dvakrát. Poprvé v roce 1987 ukončil závod 400 mil před cílem. Poté, co vytvořil SPINNING® program pro svou vlastní přípravu a systém nazvaný Five spokes of Balance, tréninkový program pro tělo a mysl, který mu pomohl najít rovnováhu, o dva roky později závod úspěšně dokončil za méně než 10 dní. V roce 1989 otevřel své první komerční „Johnny G Spinning Center" v Santa Monice v Kalifornii, když přenesl trénink na vlastnoručně vyrobeném SPINNERu ze své garáže do fitness centra. Johnny představil SPINNING® program již více než milionu lidí v přibližně čtyřech tisících SPINNING® centrech po celém světě.SPIN®, Spinner®, Spinning®, Spinning logo® jsou registrované ochranné známky vlastněny a používány výhradně společností Mad Dogg Athletics, Inc.

Copyright © 2014-2020 Ivana Spáčilová,  webdesign a fotografie © fotobarak.cz 2014-2020